Zapraszamy Państwa do udziału w  wydarzeniu jakim jest Festiwal Słodyczy Świata.

Równocześnie w Pałacu Muzeum Wilanowie jest Królewski Festiwal Światła, cieszący się wielka popularnością. W poprzedniej edycji odwiedziło go kilkaset tysięcy osób.

Jest to wydarzenie bezprecedensowe nie tylko w historii Warszawy, ale w przestrzeni Polski  i świata, ma wymiar społeczny, gospodarczy, kulturowy i wizerunkowy. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie tą inicjatywą, udział w tym wydarzeniu daje Państwu  pewność dotarcia z informacją o firmie i jej usługach do maksymalnie szerokiego grona odbiorców.

Wszystko to, co związane jest ze słodkością, stanowi dziś jedno z bardziej skutecznych narzędzi promocji i reklamy. Już samo patrzenie na nie powoduje często, że cieknie nam ślinka. Słodycze to, coś czemu trudno się nam oprzeć. Festiwal ma na celu zapoznanie się ze słodkościami z całego świata. Między innymi  Grecji, Turcji, Hiszpanii, Włoch, krajów arabskich i innych.

Dzięki  zainteresowaniu jakim cieszy się ta inicjatywa liczymy na udział w trzydniowym  Festiwalu Słodyczy Świata ponad 15 000 osób.

Dodatkowych informacji udzielają:

Cezary Kopczyński – e-mail: ck@festiwale.co, tel. +48 22 297 57 80
Andrzej Grajczak – e-mail: wawa@polskiemedia.org, tel. 22 22 50 111